Krepšelis

Sąlygos ir taisyklės

KAIP PIRKTI?
Išsirinkite pageidaujamus produktus, pasirinkite norimą kiekį ir spauskite "Į krepšelį". Jūsų pasirinktos prekės atsidurs "Pirkinių krepšelyje". Norėdami užsisakyti, spauskite ant "Pirkinių krepšelio". Galite pirkti tiek kaip registruotas vartotojas, tiek be registracijos. Registruotam vartotojui bus patogiau pirkti prekes ateityje, nes Jūsų pristatymo duomenys bus išsaugoti. Pasirinkite pristatymo būdą. Įveskite savo duomenis ir tikslų pristatymo adresą, nurodykite telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti. Jeigu reikalinga PVM sąskaita faktūra, tuomet atitinkamose vietose nurodykite įmonės rekvizitus. Atsiskaitykite vienu iš pasirinktų būtų. Laukite tolimesnės informacijos, su Jumis susisieksime elektroniniu paštu arba telefonu.

NEMAISTO PRODUKTŲ PRISTATYMAS
Nemaisto produktus galite gauti tokiais būdais:
* Per 1-3 darbo dienas kurjeriu tiesiai į namus ar ofisą Vilniuje arba Vilniaus rajone. Konkretus pristatymo terminas priklauso nuo vietovės. Pristatymai dažniausiai vykdomi darbo valandomis. Kaina Vilniaus m. – 4.99 EUR (su PVM), Vilniaus raj. - 6.99 EUR (su PVM). 
* Produktus gavę patvirtinimą galite NEMOKAMAI atsiimti užsakyme nurodytame Gastrobare +++. 

ATSISKAITYMO BŪDAI
Internetinė bankininkystė. Atsiskaitymo sistema SEB iš mūsų internetinės parduotuvės gauna tik užsakymo numerį ir sumą, kurią persiunčia Jūsų pasirinkto atsiskaitymo banko elektroninei sistemai. Apmokėjimas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje, kurioje Jūs patvirtinate užpildytą mokėjimo nurodymo formą. Jūsų duomenys yra visiškai saugūs. Sėkmingai apmokėję už prekes, gausite patvirtinimo laišką Jūsų nurodytu el. pašto adresu.
Kreditine ar debetine kortele.
Išankstiniu bankiniu pavedimu. Parašykite mums elektroninį laišką su pageidaujamomis pirkti prekėmis, nurodykite rekvizitus bei pristatymo adresą ir mes išrašysime Jums sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS
Prekės gali būti grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

Netinkamos kokybės maisto prekę arba prekę, kurios tinkamumo naudoti terminas pardavimo momentu buvo pasibaigęs, Jūs savo pasirinkimu turite teisę:
* pakeisti į tokią pat tinkamos kokybės prekę;
* prašyti atitinkamai sumažinti prekės kainą;
* grąžinti prekę ir prašyti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Aukščiau nurodytomis teisėmis galite pasinaudoti ir tuo atveju, jeigu įsigijote Jums nepatinkančią prekę, tačiau tokiu atveju prekė privalo būti neišpakuota ir grąžinta ne vėliau negu per 14 dienų nuo prekės pirkimo dienos.

Grąžindami prekę Jūs turite pateikti raštišką prašymą ir prekę. Prašyme reikia nurodyti prekės trūkumus ir vieną iš aukščiau esančiuose punktuose nurodytų Jūsų reikalavimų.