Krepšelis

Apie mus

Labas tau, kad aplankei!

Esame gastrobarai, kuriuose rasi vien tik pliusus: skanius užkandžius + puikius gėrimus + žemiausias kainas mieste + jaukią aplinką + visada gerą muziką. Mus gali drąsiai vadinti taip, kaip liežuviui patogiau – pasirinkome grafišką pavadinimą. Nes kad ir kiek daug minusų per dieną nutiktų, norim, kad atėjęs pas mus taptum optimistu.


+++ istorija prasidėjo 2016-ais, vėjuotą spalio mėnesį, mažoje, ne daug kam žinomoje, Vingrių gatvelėje. Nuo tada iš visų jėgų stengėmės, kad apsilankius kartą, norėtųsi pakartoti. Todėl dabar gali mus aplankyti ne vienoje Vilniaus vietoje arba išsikviesti į savo namus.


Jei esi čia naujokas, turime tau pasakyti, kad pagrindinė mūsų meniu valdovė - montadita. Tai – ispaniška sumuštinio giminaitė: garuojanti bandelė ir iš Viduržemio jūros regiono šalių atsivežti ingredientai. O mūsų meniu – savotiškas manifestas, skelbiantis, kad pabūti su draugais nereiškia finansiškai save nubausti, todėl 1 Eur – dažniausias skaičius, kurį matysi.


Norim, kad pas mus pasikviestum savo mėgstamiausius ir būtum tiek, kiek sėdisi, o ne tol, kol imtų tavęs klausinėti, ar tikrai nieko netrūksta. Nes jei trūksta, pats ateini prie baro ir užsisakai.