Krepšelis

Naujienos RSS srautas

+ Mėnesio optimistas
0 290
Vasaris. Iškalbingiau už tūkstantį žodžių... Mes suprantam, drauge, kaip tu jauties: pasaulis pilkas nebemielas, o kovas atrodo dar tik po kelių mėnes..
+ Gastrobarai, kuriuose rasi vien pliusus
0 30186
Svarstai, kur praleisti žiemos vakarą su draugais?Užsuk į +++, mūsų gastrobarus rasi geriausiose Vilniaus dalyse: Gedimino pr. 9, Trakų g. 2, Vilniaus..
+ Rungtynių tvarkaraštis
0 2264
Sporto rungtynes stebim drauge +++ ! // Watch sports matches together at +++!Sporto rungtynių tvarkaraštis // Schedule:2023.01.31-02.06Sausio 31 d. 19..
+ +++ terasos
0 454
Svarstai, kur praleisti vasaros vakarą su draugais?Užsuk į +++, mūsų vasaros terasas rasi geriausiose Vilniaus dalyse: Gedimino pr., Moniuškos skveras..
+ METŲ ATSAKINGA IMONĖ 2021
0 7131
„Investors‘ Forum“ apdovanojimai: metų atsakinga įmone tapo gastrobarai +++Investuotojų pripažinimą už socialiai atsakingą veiklą šiemet pelnė gastrob..
+ PARAMA UKRAINIEČIAMS
0 891
Nuo pirmos karo dienos Ukrainoje kartu su savo komanda ir partneriais ieškome įvairiausių būdų kaip padėti į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams. Kaip g..
+ DIENOS PIETŪS IR WOLT APDOVANOJIMAI
0 14835
Jeigu Tavo tikslas sočiai papietauti ir neišleisti daug pinigų - Tau į +++ ! Dienos pietų pasiūlymas: sriuba + salotos/karštas + pasirinktas pilstomas..
+ AKCIJA! Montaditų pirmadienis - Sparnelių antradienis
0 7317
Kad Tavo savaitės pradžia būtų geresnė, parengėme Tau net DU specialius pasiūlymus. Kiekvieną pirmadienį mūsų meniu valdovės montaditos kainuoja vos 1..
+ +++ OZAS TAPO OFICIALIA VILNIAUS ,,RYTO'' FANŲ AMBASADA
0 1895
+++ Ozas tapo vienintele tokio tipo krepšinio komandos „Rytas“ sirgalių ambasada. Šiame „+++“ gastrobare sirgaliai gali praleisti laiką ir prieš mačus..
+ +++ PRISIJUNGĖ PRIE SKAIDRAUS VERSLO INICIATYVOS ,,BALTOJI BANGA''
0 1695
Kurdami +++ idėją, aiškiai žinojome, kad turime užtikrinti ne tik pačias žemiausias įmanomas kainas, bet svarbiausia – tai daryti skaidriai ir sąžinin..
+ KAMPANIJA ,,KAVA - UŽ SKIEPĄ''
0 1694
2021-ųjų metų kovą kartu su partneriais "Paulig Lietuva" visuose Gastrobaruose +++ pradėjome vaišinti pasiskiepyjusius žmones nemokamos kavos puodeliu..
+ MŪSŲ MENIU VALDOVĖS - MONTADITOS
0 1740
„Montadito“ yra kulinarijos meno pagrindas kilęs iš Ispanijos. Tai unikalaus tapa dydžio duonelė, panaši į bagetę, bet legvesnė ir labiau sviestinė. K..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (2 puslapių)