Krepšelis

Parama ukrainiečiams. Sužinok, kaip prisidėti!

Naujienos RSS srautas

+ +++ terasos
0 229
Svarstai, kur praleisti vasaros vakarą su draugais?Užsuk į +++, mūsų vasaros terasas rasi geriausiose Vilniaus dalyse: Gedimino pr., Moniuškos skveras..
+ METŲ ATSAKINGA IMONĖ 2021
0 2591
„Investors‘ Forum“ apdovanojimai: metų atsakinga įmone tapo gastrobarai +++Investuotojų pripažinimą už socialiai atsakingą veiklą šiemet pelnė gastrob..
+ PARAMA UKRAINIEČIAMS
0 480
Nuo pirmos karo dienos Ukrainoje kartu su savo komanda ir partneriais ieškome įvairiausių būdų kaip padėti į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams. Kaip g..
+ WOLT APDOVANOJIMAI
0 322
Šiais metais vykusiuose ,,Wolt’’ geriausių 2021 metų restoranų apdovanojimuose užėmėme garbingą 3-iąją vietą ,,Pietų” bei 5-ąją vietą "Kainos ir kokyb..
+ AKCIJA! Montaditų pirmadienis - Sparnelių antradienis
0 2928
Kad Tavo savaitės pradžia būtų geresnė, parengėme Tau net DU specialius pasiūlymus. Kiekvieną pirmadienį mūsų meniu valdovės montaditos kainuoja vos 1..
+ +++ OZAS TAPO OFICIALIA VILNIAUS ,,RYTO'' FANŲ AMBASADA
0 1708
+++ Ozas tapo vienintele tokio tipo krepšinio komandos „Rytas“ sirgalių ambasada. Šiame „+++“ gastrobare sirgaliai gali praleisti laiką ir prieš mačus..
+ ALAUS SAVITARNOS SISTEMA ,,BEERYOURSELF''
0 1658
Visuomet svajojai bent vienai dienai tapti barmenu ir išbandyti pilstomo alaus sistemos veikimą? Dabar gali tai padaryti! Išbandyk mūsų Gastrobaruose ..
+ MAISTAS Į NAMUS VILNIUJE
0 2445
Šiandien nesinori kišti nosies iš namų? Ne problema! Nuo šiol Tavo pamėgti +++ patiekalai atvyks tiesiai į namus!Viskas labai paprasta:1) Parsisiųsk į..
+ +++ PRISIJUNGĖ PRIE SKAIDRAUS VERSLO INICIATYVOS ,,BALTOJI BANGA''
0 1532
Kurdami +++ idėją, aiškiai žinojome, kad turime užtikrinti ne tik pačias žemiausias įmanomas kainas, bet svarbiausia – tai daryti skaidriai ir sąžinin..
+ KAMPANIJA ,,KAVA - UŽ SKIEPĄ''
0 1541
2021-ųjų metų kovą kartu su partneriais "Paulig Lietuva" visuose Gastrobaruose +++ pradėjome vaišinti pasiskiepyjusius žmones nemokamos kavos puodeliu..
+ KAMPANIJA ,,NEMOKAMA KAVA IR KVIETIMAS SKIEPYTIS''
0 1556
Vilniaus Gedimino prospekte vilniečius ir miesto svečius nemokamai vaišinome kavos puodeliu, pažymėtu lipduku „Aš pasiskiepysiu“. Drauge su juo praeiv..
+ MŪSŲ MENIU VALDOVĖS - MONTADITOS
0 1540
„Montadito“ yra kulinarijos meno pagrindas kilęs iš Ispanijos. Tai unikalaus tapa dydžio duonelė, panaši į bagetę, bet legvesnė ir labiau sviestinė. K..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (2 puslapių)