Krepšelis

Naujienos RSS srautas

+ Gastrobarai, kuriuose rasi vien pliusus
0 8126
Svarstai, kur praleisti rudens vakarą su draugais?Užsuk į +++, mūsų gastrobarus rasi geriausiose Vilniaus dalyse: Gedimino pr. 9, Trakų g. 2, Vilniaus..
+ Rungtynių tvarkaraštis
0 1293
Sporto rungtynes stebim drauge +++ !Sporto rungtynių tvarkaraštis:2022.11.28-12.04:Lapkričio 28 d. 12:00 val. Kamerūnas vs SerbijaLapkričio 28 d. 15:0..
+ +++ terasos
0 384
Svarstai, kur praleisti vasaros vakarą su draugais?Užsuk į +++, mūsų vasaros terasas rasi geriausiose Vilniaus dalyse: Gedimino pr., Moniuškos skveras..
+ METŲ ATSAKINGA IMONĖ 2021
0 5702
„Investors‘ Forum“ apdovanojimai: metų atsakinga įmone tapo gastrobarai +++Investuotojų pripažinimą už socialiai atsakingą veiklą šiemet pelnė gastrob..
+ PARAMA UKRAINIEČIAMS
0 796
Nuo pirmos karo dienos Ukrainoje kartu su savo komanda ir partneriais ieškome įvairiausių būdų kaip padėti į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams. Kaip g..
+ DIENOS PIETŪS IR WOLT APDOVANOJIMAI
0 5170
Jeigu Tavo tikslas sočiai papietauti ir neišleisti daug pinigų - Tau į +++ ! Dienos pietų pasiūlymas: sriuba + salotos/karštas + pasirinktas pilstomas..
+ AKCIJA! Montaditų pirmadienis - Sparnelių antradienis
0 5430
Kad Tavo savaitės pradžia būtų geresnė, parengėme Tau net DU specialius pasiūlymus. Kiekvieną pirmadienį mūsų meniu valdovės montaditos kainuoja vos 1..
+ +++ OZAS TAPO OFICIALIA VILNIAUS ,,RYTO'' FANŲ AMBASADA
0 1836
+++ Ozas tapo vienintele tokio tipo krepšinio komandos „Rytas“ sirgalių ambasada. Šiame „+++“ gastrobare sirgaliai gali praleisti laiką ir prieš mačus..
+ MAISTAS Į NAMUS VILNIUJE
0 2646
Šiandien nesinori kišti nosies iš namų? Ne problema! Nuo šiol Tavo pamėgti +++ patiekalai atvyks tiesiai į namus!Viskas labai paprasta:1) Parsisiųsk į..
+ +++ PRISIJUNGĖ PRIE SKAIDRAUS VERSLO INICIATYVOS ,,BALTOJI BANGA''
0 1637
Kurdami +++ idėją, aiškiai žinojome, kad turime užtikrinti ne tik pačias žemiausias įmanomas kainas, bet svarbiausia – tai daryti skaidriai ir sąžinin..
+ MŪSŲ MENIU VALDOVĖS - MONTADITOS
0 1676
„Montadito“ yra kulinarijos meno pagrindas kilęs iš Ispanijos. Tai unikalaus tapa dydžio duonelė, panaši į bagetę, bet legvesnė ir labiau sviestinė. K..
+ ALAUS SAVITARNOS SISTEMA ,,BEERYOURSELF''
0 1804
Visuomet svajojai bent vienai dienai tapti barmenu ir išbandyti pilstomo alaus sistemos veikimą? Dabar gali tai padaryti! Išbandyk mūsų Gastrobaruose ..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (2 puslapių)