Krepšelis

Dovanų rinkiniai. Pirkite dabar!

Naujienos RSS srautas

+ DRAUGYSTĖS ATVIRUKAI
admin 0 9555
Pliusų draugystės atvirukas – vietoj šimto žinučių. Išsirink tą, kuris labiausiai patinka, užrašyk linksmą, džiuginantį, o gal net romantišką linkėjim..
+ ALAUS SAVITARNOS SISTEMA ,,BEERYOURSELF''
0 148
Visuomet svajojai bent vienai dienai tapti barmenu ir išbandyti pilstomo alaus sistemos veikimą? Dabar gali tai padaryti! Išbandyk mūsų Gastrobaruose ..
+ MAISTAS Į NAMUS VILNIUJE
0 793
Šiandien nesinori kišti nosies iš namų? Ne problema! Nuo šiol Tavo pamėgti +++ patiekalai atvyks tiesiai į namus!Viskas labai paprasta:1) Parsisiųsk į..
+ +++ PRISIJUNGĖ PRIE SKAIDRAUS VERSLO INICIATYVOS ,,BALTOJI BANGA''
0 103
Kurdami +++ idėją, aiškiai žinojome, kad turime užtikrinti ne tik pačias žemiausias įmanomas kainas, bet svarbiausia – tai daryti skaidriai ir sąžinin..
+ KAMPANIJA ,,KAVA - UŽ SKIEPĄ''
0 103
Šių metų kovą visuose Gastrobaruose +++ pradėjome vaišinti visus pasiskiepyjusius žmones nemokamos kavos puodeliu. Nemokamos kavos puodelis – tai simb..
+ KAMPANIJA ,,NEMOKAMA KAVA IR KVIETIMAS SKIEPYTIS''
0 110
Vilniaus Gedimino prospekte vilniečius ir miesto svečius nemokamai vaišinome kavos puodeliu, pažymėtu lipduku „Aš pasiskiepysiu“. Drauge su juo praeiv..
+ +++ OZAS TAPO OFICIALIA VILNIAUS ,,RYTO'' FANŲ AMBASADA
0 104
+++ Ozas tapo vienintele tokio tipo krepšinio komandos „Rytas“ sirgalių ambasada, rungtynes čia bus galima stebėti didžiuliame ekrane terasoje po atvi..
+ MŪSŲ MENIU VALDOVĖS - MONTADITOS
0 97
„Montadito“ yra kulinarijos meno pagrindas kilęs iš Ispanijos. Tai unikalaus tapa dydžio duonelė, panaši į bagetę, bet legvesnė ir labiau sviestinė. K..
+ PIRMI KARTAI
0 100
Su pasididžiavimu pristatome pirmąjį +++ alų, kurį pavadinome, patys suprantat, labai reikšmingai – „Pirmi kartai”. Kad būtų galima pakelti taurę už v..
+ SRIUBA MALTIEČIŲ SENJORAMS
0 93
Gera daryti gerus darbus Pradėjome bendradarbiavimą su Maltos ordino pagalbos tarnyba ir kas savaitę pagaminame karštos sriubos senjorams Savanoris ..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)