„Investors‘ Forum“ apdovanojimai: metų atsakinga įmone tapo gastrobarai +++

Investuotojų pripažinimą už socialiai atsakingą veiklą šiemet pelnė gastrobarų +++ tinklą valdanti bendrovė UAB „Pliusai“. Apdovanojimą bendrovei už atsakingą veiklą 2021-aisiais metais įteikė LR susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Ypatingą dėmesį socialinėms problemoms skiriantys gastrobarai ne kartą pritraukė žiniasklaidos dėmesį dėl visuomeninių iniciatyvų ir akcijų: „Kava už skiepą“, „Kvietimas skiepytis“ ar „Maltiečių sriuba“. Skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ narė „Pliusai“ laikoma vienu iš sąžiningos ir atsakingos veiklos pavyzdžių Lietuvoje.

Šiuo metu įmonė įsitraukusi į pagalbos teikimą nuo karo nukentėjusiems Ukrainos gyventojams: nuo pirmosios karo dienos Ukrainoje +++ kartu su savo partneriais Paulig surengė ne vieną akciją prisidedant prie paramos į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams.

Pirmosiomis karo dienomis kvietė praeivius užsukti į gastrobarus +++ ir pasiimti nemokamą kavos puodelį, o sutaupytus pinigus aukoti Ukrainos žmonėms. Jau antrą karo savaitę partneriai Santa Maria paaukojo didelį kiekį produkcijos, o  +++ rūpinosi, kad pagaminti pietūs kiekvieną savaitę pasiektų stovyklas, priimančias Ukrainos vaikus ir moteris. Gastrobarai prisijungė prie Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyvos taikyti nuolaidas ukrainiečiams ir teikia  50% nuolaidą visam savo meniu nustatytomis valandomis.

Taip pat šiuo metu visuose +++ baruose galima rasti prisegamus ženkliukus su grotažymėmis #SlavaUkraini - įsigijus šią prekę, visi surinkti pinigai bus pervesti humanitarinę pagalbą ukrainiečiams teikiančioms organizacijoms.

Gastrobarų „Plus Plus Plus“ tinklą valdanti bendrovė „Pliusai“ visuomenines iniciatyvas pradėjo rengti dar 2020 m. pavasarį

Kai per naktį maitinimo veikla buvo uždrausta, „Plus Plus Plus“ surengė ne vieną palaikymo akciją – ruošė ir nemokamai tiekė maistą savanoriams, senoliams, medicinos darbuotojams. Iš viso pirmojo karantino metu neatlygintinai pagamino daugiau nei 5000 porcijų maisto. Vėliau verslininkai prisijungė prie Maltos ordino pagalbos tarnybos projekto „Maltiečių sriuba“ ir iki šių metų pradžios virė sriubą vienišiems senoliams.

Suprasdami vakcinacijos svarbą ir sklaidą, ėmė skatinti vilniečius ir miesto svečius pasiskiepyti. Pirmą vakcinos dozę gavę piliečiai gastrobaruose buvo vaišinami nemokamu „Paulig“ kavos puodeliu – tam užteko pateikti COVID skiepo lapelį. Nuo to laiko, kai prasidėjo iniciatyva, gastrobaruose buvo išdalinti daugiau nei 4300 kavos puodelių.

Praėjusių metų vasarą, sumažėjus besivakcinuojančių žmonių skaičiau, gastrobarai „Plus Plus Plus“ jungėsi prie Vilniaus miesto savivaldybės informacinės kampanijos ir ragino sostinės gyventojus nebedelsti bei skiepytis. Vilniaus Gedimino prospekte vilniečiai ir miesto svečiai buvo nemokamai vaišinami kavos puodeliu, pažymėtu lipduku „Aš pasiskiepysiu“. Drauge su juo praeiviams buvo įteikiami Vilniaus miesto parengti lankstinukai apie vakcinacijos naudą ir svarbą.

Pilną straipsnį galite skaityti čia: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/